KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13746390
nr 1374 6390
Bo Beskow
(1906-1989), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 1/1. Motivet: 26x34cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:16:51
22/1 10:56:57
1.000 kr
23/1 09:12:25
Bo Beskow
Läs mer om Bo Beskow